Zobacz temat
 Drukuj temat
MODERNIZACJE
B06US
Bedę tu pisał modernizację jakie już zrobiono. Jeśli ktoś miał by jakaś sugestie by coś wprowadzić lub poprawić - ulepszyć. Niech śmiało piszę konkretne rozwiązanie.


2011-11-05 Sobota

Nowy członek stowarzyszenia po aktywacji dostaje prywatną wiadomość z informacją że został przyjęty do stowarzyszenia. I od teraz może pobierać bez limitów.
Wcześniej taka informacja pojawiała się w zakładce stowarzyszenia. Słowo "odblokuj" zmienia się na "odblokuj Smile". Będzie to również zmienione lada moment.

Dodatkowo poprawiono błąd: nowy członek dostaje +6pkt do swojego konta punktów. Dzięki temu w przypadku stanu punktów <5 przed aktywacją jest możliwe pobieranie, a blokada braku pkt zostaje ominięta. Każdy kto przed aktywacją ma ujemny stan pkt będzie musiał zgłosić się do administracji lub uzyskać pkt. Aby pobierać bez limitów użytkownik musi mieć minimum 5pkt na swoim koncie. Będąc członkiem stowarzyszenia punkty za odblokowanie pliku nie są zabierane. Natomiast użytkownik ten dostaje punkty tak samo jak każdy inny użytkownik.
 
Web
B06US
Aktualnie robię "pierdoły". Jeśli ktoś ma jakąś sugestie co zmienić zapraszam do podzielenia się pomysłem.

Zmienię jeszcze dużo rzeczy, ale dopiero po obronie.
 
Web
B06US
Ukryłem na forum co przez kogo jest moderowane. Widzą to tylko admini. A na panelu z ostatnimi tematami zwiększyłem ilość znaków aby całe tematy się mieściły.
 
Web
lu
Obecnie jestem na etapie działań usprawniających ;-) i pojawiła mi się taka oto myśl:
Korzystam z tego forum dość często. Obecnie - w dziale WSB ( "opinia o wykładowcy" oraz "dyskusja o przedmiocie"Wink tematy wyskakują alfabetycznie. Żeby sprawdzić czy się coś pojawiło nowego w "moim" temacie muszę go odszukiwać... Czy nie można zrobić tak:
1. żeby sobie były te tematy poukładane alfabetyczne,
2. ale tematy z nowymi wpisami, mogłyby przechodzić na początek listy ( zielone- do przodu)?
To by było usprawnienie, klikam, patrzę czy jest coś nowego co mnie interesuje - bez szukania tego - i mam od razu na górze wszystkie tematy z nowymi postami. Podziała to również na wpisujących- jeśli będą widzieć że coś się dzieje w "ich" tematach.
To co teraz jest - jest OK, ale troszkę, mam wrażenie, że zniechęca do wpisów przez to szukanie.
Wink
 
DefMan
jak wejdziesz w "moje tematy" to będzie widać czy są jakieś nowe posty w tematach które zostały przez ciebie stworzone. Tak samo zawsze można dodać różne tematy jako obserwowane przez ciebie.
Mimo to również nie jestem przekonany co do alfabetycznego ułożenia tematów, ale zapewne wynika to z przyzwyczajenia do wszystkich inny forów gdzie lista jest ułożona po dacie dodania postów
 
Web
Martaa
przy pobieraniu http://wsb2.pl/infusions/pro_download_panel/download.php?did=3698 wyskakuje FIXME:FUCK.set_byfile() można coś z tym zrobić?, wiem że były juz takie problemy. Z góry dzięki;-)
 
Syfel
jakies informaje ?
 
strusie
info?

Połączony z 22.05.2016 21:12:
Wink
Edytowane przez strusie dnia 22-05-2016 21:12
 
alicyjka
Smile
 
drissss
Proponuje dodawanie materiałów bez grupy
 
nnasty
Kiedy zostanie odblokowane dodawanie materiałów.... Sesja w pełni...
 
ika2233
Smile
 
B06US
Można dodawać już materiały na beta.wsb2.pl
 
Web
Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.